O nas

Zapraszamy Państwa do korzystania z usług Ośrodka Rekreacyjno Wypoczynkowego  Halin Puste Łąki są zaś malowniczą wsią o charakterze letniskowym (50 km od Warszawy- trasą S8 ok.40 min), w której nasz ośrodek się znajduje .Teren o powierzchni 25 ha graniczy bezpośrednio z rzeką Liwiec. Piękna przyroda i możliwość wykorzystania walorów ośrodka oraz okolicy sprawiają, że każdy znajdzie u nas sposób na odpoczynek, relaks i zabawę. Otoczenie ośrodka stwarza szeroki wachlarz możliwości spędzania wolnego od aktywnego wypoczynku po relaks w ciszy i spokoju. Dodatkowym atutem Ośrodka jest to, iż położony jest ona na terenie Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego oraz należy do obszarów chronionych Natura 2000, co z pewnością usatysfakcjonuje miłośników przyrody.

Wielu z Państwa zapewne poszukuje sprawdzonego i polecanego miejsca do wypoczynku. Ze statystyk wynika, że najlepiej odpoczywa nam się zawsze tam gdzie jesteśmy z dala od zgiełku i zabieganych miast. Halin agroturystyka może być więc idealną opcją. Odpoczynek na łonie natury może być więc naprawdę świetnym pomysłem.

Na chwilę obecną wiele osób poszukuje celów urlopowych na kolejny rok. Wybieramy najczęściej pomiędzy odpoczynkiem za granicą a tym związanym z naszym krajem. Często jest tak, że w takich przypadkach sprawdza się powiedzenie: „Cudze chwalicie, swego nie znacie”. Polska wielokrotnie może zaskoczyć Państwa swoim pięknem i dlatego należy to piękno jak najczęściej doceniać. Jedną z ciekawych opcji może być wybranie ośrodka Halin agroturystyka . Bardzo dużo osób zdecydowała się na skorzystanie z usług tego ośrodka i okazuje się, że słyszy się tylko pozytywne opinie na jego temat.